Ruduo - vestuvių metasRamiai - ne mano. :D Taip taip... Kai jau tatai ruošis vykti, sukviesiu VISUS. :D (Čia dar nusimato tema apie šitą VISŲ svečių ir viešnių sukvietimą į savo ypatingąją šventę netolimoje ateityje :)).

Gal (ne)tyčia žiūrėjote atlikėjos Kelly Clarkson trumpą vestuvių filmuką? :) Meilės didelės šiai atlikėjai nejaučiu, tačiau jos balsas mane žavi. Ir pačios dainininkės išplatintas beveik minutės jos vestuvių filmukas labai patiko. Na, toks vestuvių scenarijus rudenį ir manęs negąsdintų. :D

http://www.youtube.com/watch?v=jfgNGi0fS1s (Patty Smith daina)

Pačios Kelly Clarkson požiūris į vestuves. Akivaizdu nu. :D

Ir kaip gi galėčiau nepasidžiaugti savo labai mylimos ekrano poros įvykusiomis vestuvėmis (tikrai mylima aktorių pora! :)) KAULAI. BONES. Pa-ga-liau TAI įvyko!!! :) Kiek sezonų aš šito laukiau?.. Vajergustaliau! :o Tiesa, serialas, jo detektyvinė pusė, kai tik prasidėjo meilės linija (ko turbūt visos dailiosios lyties atstovės su nekantrumu laukė :)), suprastėjo. :( Bet, kadangi aktoriai tokie nuostabūs, pykti ilgai neišėjo... :D

Taip pat labai LABAI sveikinu savo brangųjį, buvusį darbo partnerį Jamesą susižadėjus! Congrats, JamesY! All the best to You and Ilisa! Ir DAR LABIAU (:P) sveikinu savo brangią bičiulę Ernestą ir jos Dominyką! :) Labai laukiu abiejų savo draugų porų happy endingo ir happily ever after! :)

Nepagąsdinimas: nepakviesit į vestuves, gausit tik atvirutę. :P :D

Not a threat at all: if I'm not invited to Your wedding James, You'll get only a greeting card. Is that clear??? :P :DViso ko geriausio. :)


Atsijungiu. :D

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Achille'o Claude'o Debussy kulnai

Po ilgo ilgo laiko...

Tėvų pirmos jaunystės muzika mano ausinėse :)