Pabėgimas į TėvynęNu si ka lus... Esu žiauriai nusikalus... Kėliaus anksti, trijomis valandomis pasiankstinau darbą, kad galėčiau suspėti prieš skrydį padaryti VISKĄ :): Kai ką nupirkti, kai ką išsiskalbti, kai ką sugaminti, kad per dvi savaites šaldytuvo nesmardintų ir piktybiškai nevešėtų, tada dar - išvyka į oro uostą, kad nusipirkčiau laimingą bilietą, garantuojantį nuvežimą į kitą oro uostą, tada dar truputėlis apsikuopimo ir... Baisiausia... PAKAVIMASIS! Kaip viską sutalpinti į vieną kuprinę? Kaaaaiiiiip??? Tada dar nepamiršti palikti nuompinigių ir dar kartą pracheckinti ar visus svarbiausius dokumentus turiu po ranka pasidėjus.
Ir jau sukasi sukasi sukasi kaip vilkelis dviejų savaičių planai bei expectations. O tas saldus ilgesys ir nekantrumas grįžti į savą vietą susimaišo su sveiku protu ir griežtais laiko rėmais.

Susitiksim! :)

Jūs per nepilnus metus tapote kažkiek kitokie, aš ir tapau šiek tiek kitokia. Bent jau taip turėtų būti. :D Bet visi tuo pačiu esame tokie pat ir nepakitę. :) Dialogas tęsiasi.

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Achille'o Claude'o Debussy kulnai

Tėvų pirmos jaunystės muzika mano ausinėse :)

Po ilgo ilgo laiko...